O projektu

 


V atraktivním lokalitě na Červeném kopci v Brně prodáváme čtyři bytové jednotky ve dvou viladomech uprostřed zahrad. Autory návrhu jsou přední čeští architekti Chybík&Krištof.

Velkorysé řešení maximalizuje užitek skýtaný lokalitou i pozemkem. Kombinuje moderní architekturu i úctu k místu, provazuje vysoký standard bydlení s pocitem soukromí a sounáležitosti s přírodou. Výborná dostupnost do centra Brna, jižní svah či mimořádný klid jsou hlavními přednostmi.

Projekt umisťuje na obdélníkový pozemek dva samostatné objekty. V nich pak vždy po dvou bytech s dispozici 4+kk, jednu nebo dvě vnitřní garáže, další parkování před domem, mnoho skladovacích prostor a velkorysé terasy a zahrady. Celý resort je od okolí oddělen samostatným vjezdem s bránou.

Výhodou je možnost upravit si vnitřní dispozici dle vlastního přání. Projekt má nyní platné územní rozhodnutí a před vyřízením stavebního povolení chceme dát prostor kupcům vyladit si svůj byt dle osobních preferencí. Celkový koncept a vnější podoba zůstanou zachovány, vnitřní layout je však možné uzpůsobit.

Červený kopec je lokalitou s obrovským potenciálem, jejíž rozvoj je jednou z priorit města. Brno zde plánuje novou čtvrť s infrastrukturou a komplexním zázemím. Zde pořízená nemovitost tak v průběhu let značně nabude na své hodnotě. Přitom zůstane zachován soukromý charakter, oblast přiléhající k Bohunicím bude řídce zastavěná. 

Očekávané dokončení našich viladomů je na podzim 2019.